kõik kategooriad

Meist

Avaleht>Meist

CNP NM FIRE Fighting System Co., Ltd

CNP NM FIRE-fighting System Co., Ltd on juhtiv tuletõrjepumpade, diiselmootorite, kontrollerite, diiselmootoriga käitatavate tuletõrjepumbakomplektide, elektrimootoriga käitatavate tuletõrjepumbakomplektide, tuletõrjepumba pakettsüsteemide ja konteinerites tuletõrjepumpade süsteemide tootja vastavalt siseriiklikud ja rahvusvahelised standardid. Oleme riikliku tulekaitseühingu (NFPA) ja Euroopa tuletõrjevihmurite võrgustiku (EFSN) liige. Tehniline meeskond koosneb paljudest inseneridest ja välisekspertidest, kellel on üle 20-aastane kogemus globaalsete tulekustutusseadmete uurimis- ja arendustegevuses. Pakume teile laia valikut tuletõrjepumpasid ja diiselmootoreid, mis on saanud UL, FM (Ameerika), APSAD (Prantsusmaa), SETSCO (Singapur) sertifikaadid, mis vastavad igale vajalikule tulekaitsele.

NMFIRE on esimene NFPA (National Fire Protection Association) liige Hiina pumbatööstuses ja ühtlasi ainus Hiina ettevõte EFSN-i (European Fire Sprinkler Network) liikmete hulgas. Oleme esimene ettevõte Hiinas, mis on saanud nii UL- kui ka FM-sertifikaadid ning ainus ettevõte maailmas, mis toodab UL/FM-sertifikaadiga tuletõrjepumpasid ja UL/FM-diiselmootoreid. Meie ettevõte oli Hiina tuletõrjepumpade tööstusstandardite läbivaatamises võtmeroll. Meie tootetehnoloogia ja tootevalik on tööstuses juhtival kohal nii kodumaisel kui ka ülemaailmsel turul.

Meie missioon on toota kõrgeima standardiga tooteid kõrgetasemelise tehnoloogiaga, et "Kaitske elu, armastust ja ajalugu" suurele maailmale.

5641997180ab87f24432036a656aace

kollektiivne


     5df2eaacd3ae4d7422b473db214cdc6     

未 标题-1